Miesięczne archiwum: Maj 2014

Zawody o Puchar Burmistrza

IX ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR BURMISTRZA GMINY DUKLA

 

ORGANIZATOR

Zarząd Koła „Pstrąg” w Dukli.

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW

7 czerwca 2014 r. godz. 900 łowisko specjalne „Kamieniec” w Trzcianie.

Zbiórka uczestników zawodów przy łowisku – godz. 830.

UCZESTNICY I WARUNKI UDZIAŁU

Prawo startu mają dzieci i młodzież szkolna z Gminy Dukla (oraz młodzież spoza gminy opłacająca składki w naszym kole), która w dniu zawodów nie ukończyła 18 roku życia i zgłosi chęć  udziału w zawodach do 1 czerwca 2014 r. Zawodnicy, którzy nie ukończyli 14 roku życia powinni mieć opiekuna. Opiekunem może być rodzić lub nauczyciel (jeden opiekun na 3 zawodników). Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail kolo.pstrag@gmail.com lub pod nr tel. 608-295-992. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o prawie startu decyduje kolejność zgłoszeń.

ORGANIZACJA I PUNKTACJA

Zawody organizowane są w kategorii indywidualnej na jedną wędkę. Każdy uczestnik zawodów powinien posiadać siatkę do przechowywania ryb i podbierak zgodnie z wymogami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb. Klasyfikacja oparta jest na punktacji dodatniej. Zawody rozgrywane będą na żywej rybie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W przypadku intensywnych opadów deszczu uniemożliwiających przeprowadzenie zawodów w terminie, organizatorzy przedstawią inny termin stosownym komunikatem.

Sprawy sporne rozstrzyga organizator.

Fundatorem nagród jest Burmistrz Gminy Dukla i Koło Pstrąg  w Dukli.

Zapraszamy do udziału!                                    Zarząd Koła Pstrąg

Zawody o Puchar Burmistrza – 7 czerwca

Kolejna, dziewiąta już edycja młodzieżowych zawodów spławikowych o Puchar Burmistrza Dukli odbędzie się w sobotę 7 czerwca na łowisku „Kamieniec” w Trzcianie. Więcej informacji oraz regulamin zawodów umieścimy na stronie w najbliższym czasie.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: kolo.pstrag@gmail.com lub pod nr telefonu 608-295-992.