Miesięczne archiwum: Luty 2017

Zmiany w kole „Pstrąg” po zebraniu sprawozdawczo-wyborczym.

Dla wielu wędkarzy interesujących się tym, co dzieje się w kole, wiadomo było wcześniej, że dotychczasowy prezes koła – Jerzy Gunia nie będzie ubiegał się o następną kadencję z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych. Decyzja ta była stanowcza, przemyślana i suwerenna. Dlatego też, zmiana na stanowisku prezesa koła musiała nastąpić.

Za wszystkie lata działalności, poświęcenie prywatnego czasu a przede wszystkim za lata dobrego kierowania naszym kołem, reprezentowanie nas, nie tylko, jako prezes koła, ale również jako członek zarządu okręgu PZW Krosno serdecznie Ci Jurku dziękujemy!

Nowym prezesem wybrany został wieloletni członek naszego koła, wielki pasjonata wędkarstwa, człowiek, który w dziedzinie wędkarstwa ma już wielką wiedzę, spore doświadczenie i cały czas systematycznie te czynniki pogłębia. Kandydatura Jarka Bąka, przedstawiona, jako przemyślana propozycja starego zarządu została przyjęta zdecydowaną większością głosów wędkarzy uczestniczących w zebraniu. Za nowego prezesa mocno trzymamy kciuki, życząc mu owocnej i satysfakcjonującej go pracy.

W zarządzie koła w wyniku głosowania nastąpiła jedna zmiana. Do nowego zarządu koła wybrane zostały następujące osoby: Jerzy Pęcak, Andrzej Stasik, Michał Szczurek i Bogdan Trybus. Nowym członkiem zarządu koła został Andrzej Stasik.

Przed rozpoczęciem zebrania miało miejsce uroczyste wręczenie srebrnej odznaki PZW dla naszego kolegi Tomasza Kandefra przez przedstawiciela zarządu okręgu PZW w Krośnie Pana Jana Janika oraz prezesa dukielskiego koła Pana Jerzego Gunię. Srebrna odznaka PZW to podziękowanie za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz Polskiego Związku Wędkarskiego. Tomek przez wiele lat działał bardzo intensywnie i wydajnie na rzecz koła „Pstrąg” w Dukli, będąc wieloletnim członkiem zarządu koła.